Kampanyalar

Türkiye’nin en büyük kuyumculuk gruplarından Gülaylar, Sevgililer Günü’ne özel hediyesi “Pırlantalı İncili Aşk Düğümü Kolye” ile 14 Şubat’ın anlamına anlam katıyor. Sevgililer, Gülaylar’ın hediyesi ile aşklarını ölümsüzleştiriyor.

14 Şubat… Dünyanın neresinde olursa olsun yüzyıllardan bu yana kutlanan Sevgililer Günü özellikle farklı ve beklenmedik sürprizlerle bezenince unutulmaz anılara dönüşüyor. Çiftlerin aşkına aşk katıyor. Türk kuyumculuk sektöründe 80 yılı aşkın hizmet tecrübesi ile altın, pırlanta ve mücevheratın vazgeçilmez adresi Gülaylar, bu çok özel günde sevgilisini şaşırtmak isteyenlere çok özel bir hediye sunuyor; “Pırlantalı İncili Aşk Düğümü Kolye” 14 Şubat’ı daha da anlamlı kılacak.

Aşkınıza düğümü Gülaylar’la atın…

Türkiye’nin en büyük kuyumculuk gruplarından Gülaylar, geçtiğimiz seneler de olduğu gibi bu sene de sevgilileri unutmuyor, onlara çok özel bir hediye sunuyor; “Pırlantalı İncili Aşk Düğümü Kolye”

Kolye üzerinde bulunan birbirine geçmiş altın ve pırlanta iki kalp sevgililerin ölümsüz aşkını simgelerken, kolye ucunda bulunan inci, bu ölümsüz aşka zarafet katıyor. Bu çok özel kolye 14 Şubat’ta Gülaylar mağazalarında alışveriş yapan tüm sevgililere hediye ediliyor.

Bunun yanında 18 Ocak-15 Şubat tarihleri arasında Gülaylar’dan alışveriş yapanlara altın yağmuru fırsatı….

Her 1000 TL’lik alışverişte; Gülaylar Ziynet Çeyrek Altın, her 2000 TL’lik alışverişte; Gülaylar Ziynet Yarım Altın ve her 4000 TL’lik alışverişte; Gülaylar Ziynet Tam Altın anında hediye…

 

Ulaşım ve İletişim Bilgileri Mağazalar Minti Monti | Çocuklar için eğlenceli poster dergi
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.