MetroCity - MetroCity | Etkinlikler

Kaliteli seyir keyfini uygun fiyattan sunan CİNEMA pink, ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen MetroCity’de hizmet vermeye başlıyor.

Rahat ve kaliteli film izleme zevkini uygun fiyattan sinemaseverlerle buluşturan CINEMA pink,17 Şubat’tan itibaren 9 yeni salonuyla da ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen MetroCity’de hizmete girecek.

Bugün 12 merkezde 90 adet sinema salonuyla sinemaseverlere hizmet veren CINEMA pink, büyümeye devam ediyor. Tamamen deri koltuklardan oluşan salon; 135 cm koltuk aralıklarına ve aydınlatmalı koltuk sehpalarına sahip. Salon için özel akustik düzenleme, özel gümüş perde,  dolby digital ses sistemi, 3D ve son sistem  35mm  projeksiyon makineleri, klima otomasyonu, brüt beton ve ahşap karışımı modern dekorasyon, özel yanmaz halı gibi özellikleriyle izleyenlerine kaliteyi ucuz fiyattan sunan CINEMA pink, 2012 yılında üç yeni sinema merkezi kurarak salon sayısını 120’ye çıkarmayı hedefliyor. Yılda 2.500.000 sinemasevere hizmet veren CINEMA pink 2012 yılında 3.000.000 izleyiciyi beyaz perdenin büyüsüyle buluşturmayı hedefliyor. Sinema keyfi, bu solanlarda yaşanır…

cinemapink-afis

 

Ulaşım ve İletişim Bilgileri Mağazalar Minti Monti | Çocuklar için eğlenceli poster dergi
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.